Програма з інформаційної підтримки донорства крові "Лінія життя"

«Я Олександр Усик, я - боксер, я - чоловік, я - батько. А ще я донор. І я знаю, що в Україні живуть небайдужі, чесні та активні люди, готові допомагати один одному. Донорська кров потрібна щодня. ЇЇ використовують під час операцій, для виготовлення ліків… Я вірю, що разом ми зможемо врятувати багато життів.
Приєднуйтесь до «Лінії життя». Бути донором – гідно.»

Що таке "Лінія життя"?

Це «гаряча» лінія ПрАТ «ВФ Україна», де кожен може дізнатись все про донорство крові за номерами 7333 (для абонентів ПрАТ «ВФ Україна» безкоштовно) та 050 119 7333 (для абонентів інших операторів згідно з умовами тарифного плану).

Щодня з 07:00 до 01:00 оператори контакт-центру "Лінія життя" готові надати інформацію:

З 01:00 до 07:00 важливу інформацію з питань донорства крові можна прослухати в автоматичному режимі.

ПрАТ «ВФ Україна» запустила програму «Лінія життя» на базі власного контакт-центру. Ми віримо в те, що наша ініціатива сприятиме розвитку культуру донорства та створенню "національного банку" якісної донорської крові в Україні.

Браслет донора «Лінія життя» – це ознака вашої свідомої життєвої позиції, реальної допомоги тим, хто її потребує. Браслет ви зможете отримати після здачі крові в обласних та міських пунктах прийому крові.

Наші партнери:
Асоціація Служби крові України,
Київський міський центр крові

"Ми з тобою однієї крові"

«Лінія життя» — програма з інформаційної підтримки донорства крові в Україні.

7333 — дзвінки для абонентів ПрАТ «ВФ Україна» безкоштовні. Номер доступний тільки для абонентів ПрАТ «ВФ Україна».

0501197333 — дзвінки для абонентів ПрАТ «ВФ Україна» безкоштовні. Вартість дзвінків для абонентів інших операторів згідно з умовами тарифних планів.

Контактний центр програми «Лінія життя» працює щоденно з 7:00 до 01:00.

Донором може бути будь-який дієздатний громадянин України віком від 18 років, який пройшов відповідне медичне обстеження і не має протипоказань, визначених законодавством України.

ПрАТ «ВФ Україна», 01601, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15.

Всеукраїнська громадська організація "Асоціація Служби крові України"